1. SK Prostějov
Členská sekce
Program zápasů
Fanshop
Vstupenky
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Realizační týmy
Stadion
Dresy
Ke stažení
Vstupenky
Online bulletiny
Klubové příspěvky
Týmy
Články
Program zápasů
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Fanshop
Vstupenky
MENU
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Realizační týmy
Stadion
Dresy
Ke stažení
Vstupenky
Online bulletiny
Klubové příspěvky
Týmy
Články
Program zápasů
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Fanshop
Vstupenky
Členská sekce
Program zápasů
Fanshop
Vstupenky
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Realizační týmy
Stadion
Dresy
Ke stažení
Vstupenky
Online bulletiny
Klubové příspěvky
Týmy
Články
Program zápasů
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Fanshop
Vstupenky
Členská sekce
Program zápasů
Fanshop
Vstupenky
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
U11
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
U11
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
srpen 2024
sobota
24. 8.
Sokol Dub nad Moravou
1. SK Prostějov "B"
so 24. 8. 2024 10:00
@
Dub n.M.,tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 4. kolo
5:3
so 24. 8. 2024 10:00
@
Dub n.M.,tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 4. kolo
sobota
31. 8.
1. SK Prostějov "B"
TJ TATRAN LITOVEL
so 31. 8. 2024 15:00
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 5. kolo
2:2
so 31. 8. 2024 15:00
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 5. kolo
září 2024
sobota
7. 9.
1. HFK Olomouc"B"
1. SK Prostějov "B"
včera v 14:30
@
Holice-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 6. kolo
1:0
včera v 14:30
@
Holice-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 6. kolo
sobota
14. 9.
1. SK Prostějov "B"
FC Sigma Hodolany
so 14. 9. 2024 15:00
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 7. kolo
– : –
so 14. 9. 2024 15:00
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 7. kolo
sobota
21. 9.
SK Hranice"B"
1. SK Prostějov "B"
so 21. 9. 2024 14:30
@
Hranice,UMTRA
,
Krajská soutěž mladší žáci, 8. kolo
– : –
so 21. 9. 2024 14:30
@
Hranice,UMTRA
,
Krajská soutěž mladší žáci, 8. kolo
sobota
28. 9.
1. SK Prostějov "B"
SK Slatinice
so 28. 9. 2024 14:30
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 9. kolo
– : –
so 28. 9. 2024 14:30
@
Olympijská ul.-tráva
,
Krajská soutěž mladší žáci, 9. kolo
říjen 2024
sobota
5. 10.
SK Loštice 1923
1. SK Prostějov "B"
so 5. 10. 2024 12:00
@
Loštice
,
Krajská soutěž mladší žáci, 10. kolo
– : –
so 5. 10. 2024 12:00
@
Loštice
,
Krajská soutěž mladší žáci, 10. kolo
neděle
13. 10.
1. SK Prostějov "B"
SK Řetězárna
ne 13. 10. 2024 15:00
@
Olympijská ul., UMT
,
Krajská soutěž mladší žáci, 11. kolo
– : –
ne 13. 10. 2024 15:00
@
Olympijská ul., UMT
,
Krajská soutěž mladší žáci, 11. kolo
neděle
20. 10.
1. FC Viktorie Přerov"B"
1. SK Prostějov "B"
ne 20. 10. 2024 10:00
@
Přerov,Sokolská ul.
,
Krajská soutěž mladší žáci, 2. kolo
– : –
ne 20. 10. 2024 10:00
@
Přerov,Sokolská ul.
,
Krajská soutěž mladší žáci, 2. kolo
sobota
26. 10.
1. SK Prostějov "B"
SK SIGMA MŽ "B"
so 26. 10. 2024 14:30
@
Olympijská ul., UMT
,
Krajská soutěž mladší žáci, 3. kolo
– : –
so 26. 10. 2024 14:30
@
Olympijská ul., UMT
,
Krajská soutěž mladší žáci, 3. kolo
listopad 2024
neděle
3. 11.
TJ Smržice
1. SK Prostějov "B"
ne 3. 11. 2024 12:30
@
Smržice
,
Krajská soutěž mladší žáci, 1. kolo
– : –
ne 3. 11. 2024 12:30
@
Smržice
,
Krajská soutěž mladší žáci, 1. kolo