so 21. 9. 2024 11:00 @ Slovan Ostrava, Hulváky - tráva, MSDŽ - A, 4. kolo

3. kolo

MFK Vítkovice - 1. SK Prostějov 4:2 (2:1)

Branky: 3. 70. Suchánková

Sestava: Kopačková - Zahradníčková, Koudelková, Zapletalová, Ležanská - Mazuryková, Vykopalová, Pitáková, Vičarová - Martinčíková, Suchánková

Jeli jsme do Vítkovic s tím, že chceme urvat alespoň bod. Byli jsme v situaci kdy nám chybí hráčky z různých důvodů, a proto musela hrát i naše brankářka Mazuryková v poli, která si s novou rolí bravurně poradila. Od začátku jsme chtěli hrát z hlubokého bloku a vyrážet do rychlých brejků, což se nám hned ve 3. minutě povedlo. Do vedení nás poslala Suchánková, která svůj nájezd proměnila po chybě domácí stoperky. Bohužel poté převzali otěže zápasu domácí a hrálo se ve směs na jednu bránu. V druhém poločase se obraz hry nijak nezměnil a dokázali jsme pouze korigovat na 2:4. Nám nezbývá nic jiného než doufat, že se nám uzdraví a vrátí některé holky a situace se zlepší jak herně tak výsledkově.