so 5. 10. 2024 10:00 @ Výšovice-tráva, 2. liga dorostenek Morava, 6. kolo

WU18: 1. SK Prostějov - FŠ Třebíč

sobota 5. 10. 2024, 2. liga dorostenek Morava

1. SK Prostějov - FŠ Třebíč 7:3 (3:2)

Branky: 17., 19. a 26. Keňová, 32. Portíková, 71. Petráňková, 81. Sklenářová, 89. S.Hladíková

Sestava: Kopačková, Řezníčková, Filipová, Milerová, A.Pacalová, Vitásková, Portíková, Hýblová, Mikulová, T.Pacalová, Keňová

Střídající: Langrová, L.Všetičková, Komárková, Petráňková, Sklenářová, S.Hladíková

Po 14ti denní odmlce bez utkání jsme se potkali s týmem Třebíče, který se prezentoval solidní technickou hrou a ještě lepším výkonem ve hře 1 na 1. Rozdíl mezi námi a hosty byl ale v útočné hře, kde jsme měli navrch a hlavně po nemoci s chutí hrající A. Keňovou.

Nástup do utkání se nám podařil jak kombinačně, tak i pohybově a do 32. minuty vedeme 3:0. Poté polevíme v koncentraci a soupeř těsně po poločase srovnává. Poté znovu přidáváme na důrazu, zjednodušíme hru a od 60. minuty se nám daří rozvlnit síť hostů ještě čtyřikrát.

Poděkování za výkon patří nejen hráčkám juni, ale i starším žákyním, které nás narychlo doplnily po jejich odloženém utkání.