FK HodonínProstějov
3:5(1 : 3)
st 28. 8. 2024 16:00 @ Nesyt Hodonín-tráva, 1.liga starších žákyň Morava, 1. kolo

WU15: FK Hodonín - 1. SK Prostějov

1. Liga starších žákyň

FK Hodonín - 1. SK Prostějov 3:5 (1:3)

Branky: 3x Lhotová, 2x Langrová

Sestava: Stará, Všetičková, Koudelková, Nováková L., Kalabisová, Grulichová, Lhotová, Králová, Václavková, Hladíková, Langrová

Střídající: Burešová, Kalábová A., Kalábová K., Nováková B.

První mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Nesytu Hodonín. Vstup do utkání se nám nepovedl, hned z první akce soupeře jsme inkasovali a prohrávali jsme 1:0. V utkání se střídalo hned několik pasáži, rychlých přechodů a protiútoků, které pramenily z chyb obou týmů. V utkání jsme tvořili spoustu chyb nedostupovanim soupeře a především diky pomalé reakci na ztráty míče a “nereakci” střední řady musely obě stoperky řešit hned několik situaci 1v1. Pokutový kop po faulu na Langrovou proměnila Lhotova, která završila svůj poločasový hattrick střelou ze střední vzdálenosti a zvýšila na poločasový stav 1:3.

V druhem poločase jsme opět inkasovali jako první. Přesto se nám dařilo dostávat se více do útočných akcí, ze kterých pramenilo hned několik nebezpečných zakončení. Souper nás ale trápil do posledních minut a proto si celkového vítězství velice ceníme.

Pochvala hráčkám za doslova vůlí odehrané utkání ve velkém horku.