Turnaj – odpolední miniturnaj v Olomouci

Hra: 4+1

Sestava 1: Kašpárek, Kadlec, Miler, Motal, Farný, Kankovský, Strašák, Huljar, Vojtuš

Sestava 2: Kopečný, Varga, Tauš, Páleník, Martinák, Rakus, Vávra, Šindler, Koukal

Týmy: Sigma Olomouc, 1.SK Prostějov, FK Pardubice, AS Trenčín

V sobotu jsme odehráli utkání v Olomouci, kde jsme se utkali s týmy Pardubic, Trenčína a Sigmy. Každý z týmů měl postavené dva týmy a ty spolu hrály vždy dvojutkání 2x20 minut. To znamená pro každého odehraných 120 minut. Kluky musím za všechna utkání pochválit. Proti silným soupeřům jsme hráli velmi pěkně a odvážně a stříleli jsme i hodně branek. Většina kluků byla velmi rychlá v napadání soupeře při odebírání míče a velmi rychlá v okamžitém útoku na soupeřovu bránu. Utkání s Trenčínem a Pardubicemi skončilo v náš prospěch, utkání se Sigmou bylo velmi vyrovnané a celkově v součtu obou utkání skončilo naší těsnou prohrou. Klukům gratuluji k výkonům, bylo to super!