so 17. 8. 2024 11:00 @ SC Kovona / tráva, MSDL st., 3. kolo

U19: MFK Karviná - 1.SK Prostějov

Karviná, 17.8.2024

MFK Karviná - 1. SK Prostějov 2:2 (0:1)

Branky: 45. Palčo, 90.+4. Ondris

Sestava: Gavenda - Sláma, Ondris, Trunda, Struhár - Balenčin (62. Charvot), Schweidler (73. Šídlo), Černoch - Vágner, Palčo (80. Tomaj), Páleník (80. Závodský)

MFK Karviná, která v loňském ročníku hrála celostátní soutěž nás přivítala v areálu Kovona. Dnes se nám daří napadání a jsme úspěšní i v rozehře. S postupem času soupeř začíná více hrozit především ze standardních situací, ale paradoxně na konci poločasu se nám povede brejková situace a jdeme do vedení. Na začátku druhého poločasu máme dvě velké brankové příležitosti, ale bohužel ani jednu neproměňujeme. Soupeř nás v průběhu poločasu dostává pod tlak a daří se mu otočit skóre na 2:1. V závěru vrhneme všechny síly do útoku a podaří se nám po rohovém kopu vyrovnat na 2:2. Výborný zápas pro diváky i zkušenosti pro naše hráče.