ne 1. 9. 2024 10:30 @ Areál Vl.Marečka-tráva, MSDL st., 5. kolo

5. kolo

FC Zlín “B” - 1. SK Prostějov 6:1 (3:1)

Branka: 41. z pen Vágner

Sestava: Gavenda - Sláma, Šídlo, Trunda, Struhár - Balenčin (54. Ondris), Schweidler, Charvot (80. Bílý) - Vágner, Palčo (84. Molík), Černoch (54. Páleník)

Dnes je jakékoliv hodnocení zbytečné. Utkání máme do 33. minuty pod kontrolou a po zbytečném faulu se soupeř po standardní situaci dostane do vedení 1:0. Následně za 2 minuty vede 2:0 a aby toho nebylo málo za další minutu a půl 3:0. Co napsat, že v ten okamžik jsme mohli vést my 3:0, je z toho nakonec poločasové skóre 0:3 z našeho pohledu. Hecování v kabině, odhodlání hráčů záps zvrátit, to vše proběhlo o poločase. Finále je takové že po 22 sekundách druhého poločasu prohráváme 1:4 a za další 2 minuty 1:5. Další série našich šancí, kdy netrefíme ani branku. Vrcholem jsou dva samostatné nájezdy na bránu Palča a Bílého kdy trefíme jen brankáře do rukavic. Ze zápasu jsme měli vytěžit daleko více a místo toho jsme ze sebe a celého klubu udělali šašky.