st 28. 8. 2024 14:45 @ areál ul. Svratecká, Brno-Komín, MSDL st., 1. kolo

4. kolo

FC Svratka Brno - 1. SK Prostějov 2:2 (1:0)

Branky: 90.+1 Vágner, 90.+3 Palčo

Sestava: Žila - Sláma (77. Zajíček), Šídlo (54. Janošík), Trunda, Struhár - Charvot (77. Balenčin), Schweidler, Tomaj (88. Molík) - Páleník (46. Černoch), Palčo, Vágner

Utkání druhé nejvyšší soutěže se odehrálo v naprosto otřesných podmínkách a na hřišti připomínajícím rozorané pole. První poločas je i naše hra stejná jako kvalita hřiště. Vrcholem je inkasovaný gól z odkopu soupeře přímo z poloviny hřiště v poslední minutě prvního poločasu. Ve druhém poločase máme platonický tlak, vytváříme si náznaky šancí, ale chybí nám větší důraz ve vápně soupeře, který se celý druhý poločas soustředí pouze na odkopávání míčů co nejdále od své brány. Po inkasovaném gólu na 2:0 dostáváme několik žlutých karet a jednu červenou kartu. V nastaveném čase dokážeme vyrovnat na 2:2. Škoda že jsme větší chuť po vstřelené brance neměli po celé utkání, takhle jsme zbytečně ztratili dva body.