st 16. 10. 2024 10:30 @ Olympijská ul.-tráva, MSDL st., 6. kolo

U19: 1. SK Prostějov - MFK Vítkovice

10. kolo

1. SK Prostějov - MFK Vítkovice 6:1 (2:0)

Branky: 28. a 61. Tomaj, 58. a 83. Struhár, 11. Molík, 89. Černoch

Sestava: Šnajdr - Závodský, Ondris, Trunda (76. Koláček), Sláma - Tomaj (64. Černoch), Schweidler (76. Balenčin), Charvot - Vágner (64. Páleník), Molík (57. Palčo), Struhár

Středeční vložené utkání jsme začali celkem aktivně. Soupeř dobře kombinoval, ale náš tým aktivně napadá a po jedné takové situaci vsítíme první branku. Do konce poločasu přidáme po dalším získaném míči i druhou branku a i přes další šance už skóre nezvýšíme. Soupeř ale také hrozí a utkání je vyrovnané. Do druhého poločasu vstoupíme bojácně, jsme pasivní a soupeř se dostává do tlaku. Na tuto situaci odpovíme dvěma pěknými akcemi a brankami. Zápas se následně dohrává a soupeř začíná častěji hrozit. Náš tým se snaží kontrolovat hru a přidává v závěru další 2 branky a upravuje konečné skóre na 6:1.