U19: 1. SK Prostějov - MFK Skalica

Příprava

1. SK Prostějov - MFK Skalica 2:1 (1:0)

Branky: 11. Zapletal, 79. Hrabal

Sestava I. poločas: Šnajdr - Nesvadba, Racek, Šídlo, Burget - Balenčin, Zapletal, Kostelníček - Vágner, Kaštyl, Cihlář

Sestava II. poločas: Jurný - Vyroubal, Kuhnel, Bílý, Matula - Hrabal, Zapletal (67. Balenčin), Kratina - Macháň, Šteigl, Liška

První přípravné utkání jsme zahájili velkým tlakem. Velmi dobře jsme kombinovali, napadali a vytvářeli si velké množství zajímavých situací. Bohužel naší nekvalitou skončil poločas pouze vedením 1:0, kdy soupeř ani jednou neohrozil naši bránu. Ve druhém poločase hned v první minutě inkasujeme ze standardní situace. Hráči ale předvedli velkou bojovnost, opět si dokázali vytvořit tlak, který trval celý poločas a zaslouženě vítězíme 2:1 po další velmi podařené akci. Dnešní výkon byl na začátek přípravy pozitivní.