so 5. 10. 2024 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSDL st., 10. kolo

U19: 1. SK Prostějov - FC Hlučín

8. kolo

1. SK Prostějov - FC Hlučín 4:1 (3:1)

Branky: 4. a 10. Molík, 25. Tomaj, 89. Vágner

Sestava: Šnajdr - Závodský, Šídlo, Ondris, Sláma (85. Zajíček) - Tomaj (65. Černoch), Schweidler, Charvot - Vágner, Molík (65. Palčo), Struhár (74. Páleník)

Tým U19 dnes předvedl konečně takový výkon, jaký od něj všichni očekávali. Hráli jsme rychle a byli v dobré nabídce. V prvním poločase bylo tempo hry od obou týmů více než kvalitní. Díky aktivnímu nástupu jsme po pěkných akcích vsítili 2 branky a po dobrém tlaku přidali i třetí branku na 3:1. Bohužel další velké šance neproměníme a ve druhém poločase se dostaneme pod platonický tlak soupeře, ale žádnou větší šanci jim nedovolíme a opět neproměníme velké šance na naší straně. V samém závěru po standardní situaci hostů se dostaneme do úniku a konečně vsítíme branku na 4:1. Velmi dobrý výkon od našich hráčů.