so 21. 10. 2023 10:30 @ Olympijská ul.-tráva, MSDL st., 12. kolo

MSDL st.

1. SK Prostějov - 1. SC Znojmo 4:2 (0:2)

Branky: 51. a 82. Kostelníček, 48. Balenčin, 59. Vorlický

Sestava: Šnajdr - Vyroubal, Racek, Procházka, Cihlář - Navrátil, Zapletal (87. Bílý), Balenčin (72. Strnad) - Macháň (46. Kostelníček), Vorlický (87. Kratina), Černoch (79. Hrabal)

Dnešní utkání mohlo být rozhodnuté již v prvním poločase, ale bohužel naší nekvalitou při bránění dovolíme soupeři odskočit na 0:2. Ve druhém poločase ale odstartujeme neskutečnou jízdu všech hráčů a za 6 minut srovnáváme na 2:2, dobře napadáme skvěle kombinujeme a předvádíme skvělé individuální fyzické výkony, kdy soupeře uběháme. Po brance na 3:2 pokračujeme v nastaveném tempu ale pojišťovací branku přidáme až v 82. minutě. Za celé utkání klobouk dolů před hráči, ovšem to co předvedli ve druhém poločase tak tím si hráči nastavili laťku dost vysoko na další utkání.