ne 6. 10. 2024 10:00 @ Vyškov, Mlýnská-tráva, MSDD-D st, 10. kolo

8. kolo

MFK Vyškov - 1. SK Prostějov 4:3 (1:2)

Branky: 18. Balenčin, 36. Koláček, 85. Molík

Sestava: Gavenda - Spurný (46. Kovář), Koláček, Zajíček, Navrátil (64. Dostál) - Pospíšil, Bílý, Balenčin (74. Uličný) - Paseka (64. Hrabal), Palčo (81. Molík), Černoch

Utkání hrané na hlavním stadionu ve Vyškově máme v prvním poločase pevně v rukách. Soupeř z ničeho vstřelí vedoucí branku, nám se ale trpělivou hrou podaří utkání otočit a vypracovat si i další šance. Nikdo netušil, co přinese druhý poločas. Do druhého poločasu se nic nemění, jen už nemáme vyložené šance, ale více držíme míč. Bohužel jen platonicky. Co se následně dělo do konce utkání raději nebudeme zmiňovat a zhodnotíme to pouze tak, že dnes jsme soupeři darovali 4 branky, které byli naprosto zbytečné a z jasně vyhraného utkání dokážeme vytvořit takové “představení”. Utkání se lámalo v prvním poločase, kdy soupeř neměl vůbec nic a nám se nepodařilo ho zlomit gólem na 1:3.