út 27. 8. 2024 15:30 @ Olympijská ul.-tráva, MSDD-D st, 1. kolo

U18: 1. SK Prostějov - FC Slovan Rosice

3. kolo

1. SK Prostějov - FC Slovan Rosice 3:1 (2:1)

Branky: 41. a 85. Pospíšil, 43. Uličný

Sestava: Gavenda - Matula, Koláček, Zajíček, Navrátil (79. Pešák) - Uličný, Bílý (79. Kovář), Pospíšil - Paseka (65. Závodský), Molík (86. Kleveta), Hrabal (65. Spurný)

Výsledek 3:1 v náš prospěch by mohl navodit situaci, že dnešní zápas byl vyrovnaný, ale bylo tomu naopak. Soupeři za celé utkání dovolíme asi 2x ohrozit naši branku a z toho jednou inkasujeme po hloupém faulu z pokutového kopu. První poločas je naše hra překombinovaná a nedokážeme vystupňovat ani tempo hry tak, abychom již v prvním poločase soupeře unavili a více rozběhali. Ve druhém poločase máme utkání pevně pod kontrolou a ze spousty šancí se nám podaří vstřelit pouze jednu branku a zvítězit 3:1. Předváděná hra ve druhém poločase musela diváky bavit, ale velkým vykřičníkem jsou pro nás v tomto utkání gólové situace, kdy ani v největších příležitostech nedokážeme dostat míč za soupeřova záda a rozhodnout výsledkově utkání dříve.