st 1. 11. 2023 17:45 @ Kylešovice / UMT, MSDL ml., 13. kolo

U17: SFC Opava - 1. SK Prostějov

MSDL ml.

SFC Opava - 1. SK Prostějov 3:6 (3:1)

Branky: 25. Molík, 46. Struhár, 56. Sláma, 74. Zajíček, 77. a 78. Závodský

Sestava: Gavenda - Spurný, Trunda, Zajíček (77. Koláček) - Sláma (65. Tsymbal), Janošík, Schweidler, Struhár (87. Uličný) - Páleník, Palčo (77. Charvot), Molík (65. Závodský)

Zápas v úvodu pro nás začíná přímo katastrofálně. Inkasujeme přímo z rozehrávky a za dvě minuty znovu. Naštěstí jsme se z toho oklepali a hru vyrovnali. Snižujeme a tlačíme se za vyrovnáním výborným výkonem. Bohužel do šatny naši snahu otupí gól a je to 1:3 a vypadá to s námi zle. Druhý poločas nicméně vyjde na hřiště mužstvo, které se nehodlá smířit s osudem a po rychlém snížení se na hřišti odehrává euforie a šílenství z naší strany, který nelze popsat. Slepenými brankami otáčíme skóre a predvádíme nejlepší poločas možná vůbec od kategorie U14. Klobouk dolů, tohle byla reklama na fotbal. Nicméně již od zítra je potřeba se přepnout na další utkání, které nás čeká za 3 dny. Někteří předvedli famózní výkony, tudíž jsme si ukázali čeho jsme schopní a proto je potřeba to opakovat v co nejvíce zápasech a ne, že dneškem máme vyděláno.