st 1. 5. 2024 10:00 @ Olympijská ul., UMT, MSDL ml., 16. kolo

U17: 1. SK Prostějov - FC Baník Ostrava

MSDL ml.

1.SK Prostějov - FC Baník Ostrava B 1:1 (1:0)

Branky: 22. Palčo

Sestava: Gavenda - Koláček, Ondris, Spurný - Sláma (71. Tsymbal), Janošík (71. Charvot), Schweidler, Struhár - Páleník (87. Zajíček), Palčo, Molík (61. Závodský)

Dneska nás čekal soupeř jeden z nejtěžších v soutěži a my od začátku byli dobře nastavení. Prvních 20 minut to byl uragán z naší strany, výborně presujeme, součinnost řad funguje, jsme velmi energičtí. Je velká škoda, že jsme neproměnili šance a vedli po pěkné akci jen 1:0. Druhý poločas se soupeř osmělil a vyrovnala se hra i výsledek. Posledních dvacet minut se utkání láme a cítíme, že máme na vítězství. Soupeř už výsledek chtěl ubránit a bohužel se mu to povedlo. Nicméně velká pochvala pro tým, jak se prezentoval v takto náročném utkání a před velmi krásnou diváckou kulisou, kdy přišlo přes 200 diváků, což je na mládež solidní.