Pohárové utkání

1. FC Slovácko - 1. SK Prostějov 5:2 (2:0)

Branky: 47. Zapletal D., 69. Pospíšil

Sestava: Svoboda (46. Spurný) - Halouzka, Zbožínek (46. Skopal), Kupka (46. Zapletal A.) - Hajkr (65. Kanka), Chlubný (65. Wencl), Přikryl M. (46. Stejskal), Zapletal D. (65. Pospíšil) - Sikora (80. Piňos), Přikryl R. (46. Hubáček), Čížek (85. Dmytriiev)

V dnešním pohárovém utkání nás čekal celek ligového Slovácka. Utkání je od začátku ve velkém tempu a dělá nám trochu problémy rychlost a agresivita soupeře. Dostáváme po zásluze dva góly, nicméně nás to nepoloží a do poločasu ještě hodně zlobíme a zazdíme dvě tutovky. Druhý poločas začal přímo ideálně a po rohu a signálu snižujeme na 2:1. Sice poté hned inkasujeme, ale na hřišti existuje jen jedno mužstvo. Jsme úplně všude, hrajeme výborně v pohybu, v defenzivě jsme bezchybni. Snižujeme na rozdíl jedné branky a bylo jen otázkou času kdy vyrovnáme. Bohužel při hře na riziko dvakrát inkasujeme v 86. a 90. minutě a z poháru vypadáváme. Nicméně za druhý poločas velká pochvala, mančaft se semkl, a nechtěl se smířit s prohrou, což je dobré znamení. I tato porážka nám toho hodně dala do další práce.