U15: FK Viktoria Žižkov - 1. SK Prostějov

FK Viktoria Žižkov - 1. SK Prostějov 7:5 (4:4)

Sestava: Nicod - Šmída, Bárta, Patka, Nečas - Lintner, Pešák, Derych - Mikolowitsch, Zemánek, Hekrla

Střídání: Bartoň, Hladíš, Dankovič, Hubený

Branky: Hekrla (Zemánek), Lintner, Derych (Nečas), Hekrla (P), Šmída

Ve sportovním centru a na krásném travnatém hřišti Čechie Smíchov byl zápas proti Viktorii Žižkov velmi krásný, vyrovnaný a bojovný až do konce. Začátek je pro nás výborný, hned se ujímáme vedení. Jsme aktivnější na míči a velmi nebezpeční, když útočíme. Přesto první poločas končí 4:4 inkasovanými 2 penaltami, vlastním gólem a chybou ve fázi nastavení brankáře. Druhý poločas však začal mnohem lépe pro našeho soupeře, který v některých úsecích dominoval hře. Bráníme dobře, ale nestačí to a dostáváme 2 góly. V protiútocích jsme i nadále nebezpeční, dáváme góly, ale ostatní neproměňujeme. Hra tedy končí ve prospěch našeho soupeře. Zatímco naše góly jsou jeden krásnější než druhý, soupeř boduje hlavně po našich chybách. Vynikající test pro oba týmy a k vidění skvělá fair play ve velmi těžkém, ale vždy férovém zápase. Krásný den v Praze, mimo zápas, kde jsme si ten den užili a mohli spolu strávit drahocenný čas, s ohledem na začátek mistrovství.