st 4. 9. 2024 17:00 @ UMT Lužánky, MSŽD-U 15 sk. D, 1. kolo

4. kolo

FC Svratka Brno - 1. SK Prostějov 2:2 (0:1)

Sestava: Pychora - Bárta, Musil, Hladíš - Mikolowitsch (64' Bartoň), Pešák, Lintner, Hořava, Nečas - Zemánek (50' Hubený), Hekrla (73' Patka)

Branky: Hekrla (Hořava), Musil

Přesvědčivý výkon našich kluků, kteří proti asi nejtechničtějšímu týmu ve skupině přivezli domů cenný bod. První poločas končí 1:0 pro nás, kteří se dobře bráníme a jsme připraveni s řádem a rozhodnutím vyrazit do protiútoku, odměněni krásným gólem. Ve druhém poločase se soupeři podle očekávání snažili útočit s větším odhodláním, ale my jsme byli pozorní a dobře se bránili, až jsme z individuální akce inkasovali penaltu, kterou soupeři proměnili. Krátce nato jsme z rohu získali zpět vedení. Poté máme další příležitosti ke skórování, jednu opravdu důležitou, kterou bohužel neproměňujeme. Pár minut před koncem nacházejí soupeři vyrovnání. I přes trochu hořkou pachuť v ústech z toho, že jsme nepřivezli 3 body, byl opravdu důležitý výkon kluků. Dnes opravdu na vysoké úrovni, skvěle uplatňovali předzápasové pokyny a dali do toho opravdu všechno. Skvělý zápas obou týmů a našim klukům gratulujeme k dobrému výsledku. Už míříme na další zápas.