1. SK Prostějov - MFK Skalica 1:5 (1:2)

Sestava: Nicod - Hladiš, Bárta, Musil, Nečas - Hořava, Pešák, Derych - Mikolowitsch, Zemánek, Hekrla

Střídání: Hubený, Patka, Bartoň, Mráček

Branky: Hekrla

Proti těžkému a kvalitnímu soupeři dnešní zápas prohráváme. První poločas, velmi vyrovnaný, končí 1:2 pro hostující celek a s konkrétními šancemi našich kluků, které se neproměňují. Ve druhém poločase hrají soupeři lépe, využívají našeho fyzického poklesu. Výsledek je vážnější, než jsme viděli na hřišti, ale akceptujeme to. Vždy jsme hledali kombinace a konstruktivní hru, snažili se uplatňovat herní principy natrénované během týdne, někdy úspěšně, někdy méně. Musíme zlepšit herní rozhodnutí, která děláme. Neradi prohráváme, ale porážky jsou dobré, zvláště v této části sezóny. Soupeřům gratulujeme a děkujeme za dnešní výborný test a našim klukům gratulujeme k nasazení. Příští týden v soustředění pokračujeme v přípravné cestě.