ne 25. 8. 2024 13:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSŽD-U 15 sk. D, 4. kolo

U15: 1. SK Prostějov - FC Žďár nad Sázavou

2. kolo

1. SK Prostějov - FC Žďár nad Sázavou 2:3 (0:1)

Sestava: Pychora - Dankovič (41. Šmída), Bárta, Musil, Nečas - Lintner (28. Bartoň), Pešák, Hořava - Hubený, Zemánek (50. Mikolowitsch), Hekrla

Branky: Hubený (Mikolowitsch), Hekrla (Hubený)

Kluci odehráli dobrý zápas, ale těžce jsme doplatili na chyby, které jsme udělali. První poločas končí 0:1, ve druhém poločase se prodleva zvyšuje, z protiútoku a na odvratitelný pokutový kop. Od této chvíle jsme byli efektivnější, vstřelili jsme 2 krásné góly v krátké době, ale obrat se nám bohužel nepodařilo dotáhnout do konce. Kluci diktovali tempo hry a herně dominovali po celý zápas, předváděli herní koncepty a krásné kombinace. Hodně tvoříme, ale v posledních 16 metrech nám chybí odhodlání. Proti soupeři, který hraje převážně na protiútoky, dobře se bráníme s fyzičkou útočníků, ale promyšleně platíme za těch pár chyb v obranné fázi. Jsme zklamaní z konečného výsledku, ale zůstává to dobrý výkon od kluků a musíme začít odsud, abychom se co nejlépe připravili na další zápas. Gratulujeme soupeři k vítězství.