ne 12. 11. 2023 10:00 @ UMT Drobného, Boby, SpSM-U 13 JIH, 15. kolo

U13: FC Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov

SpSM-U 13 JIH

FC Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov 15:1 (6:1)

Branka: Nepožitek

Sestava: Opluštil, Soldán, Valachovič, Dvořák, Musil, Motyčka, Funk, Bílek, Nepožitek, Bartl, Matouš, Zbíral, Saulich, Strašák

Dnešní utkání začínáme skvěle a v první minutě povedenou rychlou kombinací se dostáváme ke gólu, který dáváme do prázdné brány. Myslím, že tímto jsme Zbrojovku docela zaskočili. Bohužel hned z následující akce z autového vhazování a po naší opět nesmyslné a jednoduché chybě dostáváme na 1:1. To vše se událo v prvních 2 minutách. Od té doby se v utkání střídají naše a soupeřovy útočné akce. Bohužel naše akce golem nekončí, ať už z důvodu nepřesného řešení nebo z důvodu podklouznutí v klíčové chvíli. Je škoda, že po několika skvělých zákrocích našeho brankáře opět dostaneme zbytečný gól a tím tento výkon shazujeme. V prvním poločase si ještě stačíme vytvořit několik zajímavých příležitostí ale nejsme oproti domácím důrazní ani přesní v koncovce. V druhém poločase už je obraz hry úplně jiný, nejsme tolik na míči a domácí dominují ve hře. Bohužel se opět srážíme nesmyslnými chybami, které nás bohužel provázely po celou dobu podzimní části soutěže, ale co je horší, že někteří hráči se bojí hrát a to i navzdory našim pokynům. Dnešní výsledek bohužel odpovídá průběhu hry, kdy možná na naší straně mohlo být o jeden či dva góly více.