so 7. 9. 2024 14:30 @ Holice-tráva, Krajská soutěž mladší žáci, 6. kolo

U11: 1. HFK Olomouc - 1. SK Prostějov

3. kolo

1. HFK Olomouc - 1. SK Prostějov 1:0 (0:0)

Sestava: Novotný, Kratochvíl, Neumann, Zachar, Šedivý, Muzikář, Abendroth, Králová, Kalous, Hönig, Straka, Zelinka, Daněk, Nový, Steiner

„Utkání v Holici jsme rozehráli velmi slušně. První poločas se hrála vyrovnaná partie. Vytvořili jsme si několik příležitostí, kde nám chyběla lepší koncovka, a byli jsme nebezpeční i ze standardních situací. Stejně tak i soupeř, tady musím pochválit naši obranu, která celý zápas hrála téměř bezchybně. A tak odcházíme do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas přebíráme otěže zápasu, jsme více nebezpeční než soupeř. Vytváříme si vyložené příležitosti, ale nedokážeme je proměnit. Hrajeme sebevědomě, skvěle zvládáme rozehrávku a využíváme hru po stranách. Cítíme, že jsme jednoznačně lepším týmem na hřišti. Bohužel se nám i tak nedaří skórovat. V předposlední minutě zápasu ovšem přichází snad jediná šance soupeře v druhém poločase. Po nákopu středem hřiště, se za naší obranu dostává i přes možný ofsajd soupeř, my přestáváme hrát a soupeř trestá brankou. A tak i přes náš výborný výkon, nezaslouženě prohráváme 1:0.” komentoval trenér.