Muži: FK Bospor Bohumín - 1. SK Prostějov

Žluté karty: 56. Jan Kodeš, 76. Kubík, 78. Gaži – 34. Zapletal.

Rozhodčí: Batík – Pochylý, Žurovec.

FK Bospor Bohumín: Jakub Kodeš – Jan Kodeš, Václavíček (C), Váňa, Ndanusa (63. Gaži), Sporysz (79. Piekos), Kubík, Mooc (63. Fulier), Noga (63. Ferenc), Smilek (79. Tovaly), Bloksch.

1. SK Prostějov: Neuman – Carneiro Da Silva, Slaměna (82. Lehovec),  Lima (82. Matocha), Žák (64. Matoušek), Šindelář (64. Ševčík), Látal, Habusta, Zapletal (82. Vybíral), Bielan, Koudelka

Na hřišti bohumínského Bosporu vstoupili do české pohárové soutěže fotbalisté 1. SK Prostějov. V duelu s divizním protivníkem potvrdili roli favorita, když zvítězili 2:0 a bez problémů postoupili do dalšího kola.

Zápas rozhodly dvě slepené branky v rozmezí dvou minut na konci prvního poločasu. Skóre otevřel Martin Šindelář, o chvíli později přidal gólovou pojistku Filip Žák a zajistil týmu volný víkend, což byla prémie za postup.