ProstějovSokol Čechovice
5:1(2 : 0)
so 12. 10. 2024 10:30 @ Za Místním nádražím-tráva, Krajský přebor muži - 5. liga, 11. kolo

Muži B: 1. SK Prostějov - TJ Sokol Čechovice

11. kolo

1. SK Prostějov B - TJ Sokol Čechovice 5:1 (2:0)

Branky: 34. 45.+1. 84. 87. Šmirják, 90. Koudelka

Sestava: Neuman - Popelka, Šmirják, Klimeš, Zbožínek, Zapletal, Bielan, Škrabal M., Koudelka, Čermák, Vybíral

Střídali: Mikeš, Škrabal T., Smékal, Bokůvka, Vraj, Karásek, Kohoutek

Dnes jsme měli po většinu utkání míč pod kontrolou, avšak v první půli jsme si dokázali vytvořit výraznější příležitosti až k jejímu konci. Jinak se naše hra odehrávala především kolem soupeřova vápna, bez vážnějšího ohrožení branky. Náskok 2:0, se kterým jsme vstoupili do druhého poločasu, nám sice přinesl klid na kopačky, ale přestože jsme si vytvořili množství šancí, které by vystačily na dva zápasy, proměnit jsme nedokázali.
Soupeř nás potrestal po rychlém brejku a přidal na dramatičnosti utkání. Po vstřelení třetí branky a následném vyloučení hráče soupeře jsme však zápas již s přehledem dohráli. Celkově musím ocenit houževnatost soupeře, který nám i přes naši převahu na míči dokázal znepříjemnit zápas. Na druhou stranu nás znovu zradila koncovka, kdy jsme nebyli schopni zápas včas rozhodnout s větším klidem. Přesto jsme rádi za tři body z domácího hřiště, i za to, že jsme divákům na hlavním stadionu nakonec dopřáli utkání bohaté na branky.