so 5. 10. 2024 15:00 @ Sokolská ul., Krajský přebor muži - 5. liga, 10. kolo

Muži B: 1. FC Viktorie Přerov - 1. SK Prostějov

sobota 5. 10. 2024, 8. kolo

1. FC Viktorie Přerov - 1. SK Prostějov B 3:0 (1:0)

Sestava: Mikeš - Popelka, Šmirják, Klimeš, T. Škrabal, Zbožínek, Smékal, Bokůvka, Zapletal, Bielan, Škrabal M.

Střídali: Čermák, Vraj, Balenčin

Nebyli jsme horší tým, naopak jsme chtěli více hrát a byli jsme silní na míči. Bohužel skóre neodpovídá obrazu hry, který byl mnohem vyrovnanější, než by napovídal konečný výsledek. V první půli jsme si vytvořili několik slibných šancí, a kdybychom alespoň jednu proměnili, výsledek by byl úplně jiný. Do utkání jsme vstoupili dobře, drželi jsme míč a snažili se tvořit hru, ale branku se nám vstřelit nepodařilo.

Soupeř nás potrestal po naší chybě, když z rychlého brejku dal na 1:0. Ve druhém poločase se soupeř stáhl do důsledného obranného bloku, ze kterého kontroloval hru a čekal na příležitosti k dalším protiútokům. Tímto způsobem přidal další dvě branky. My jsme bohužel nebyli schopni reagovat, a místo abychom zápas otočili, z našich chyb vyplynuly další brejky, které rozhodly o osudu utkání.

Nakonec jsme nedokázali najít cestu k soupeřově brance a zápas jsme zakončili s pocitem, že jsme si zasloužili lepší výsledek. Důležité bude zlepšit práci v klíčových momentech a vyvarovat se zbytečných chyb, které nás dnes stály body.