Národní fotbalová ligaFAČR
FNL: 1.SK Prostějov - MFK Vítkovice...neděle 28.5., 15:00 hod. :::

V městě perníku už v sobotu dopoledne

27.04.2017 20:44 | V ne zcela tradičním čase v sobotu dopoledne nastoupí naši fotbalisté k utkání 25. kola Fortuna národní ligy. Soupeřem jim budou Pardubice, tým, který na podzim jako jediný porazili.

více :::

Střípky ze šatny: Dominik Neoral

26.04.2017 20:40 | Dominik Neoral dostal na jaře poprvé příležitost mezi třemi tyčemi a připsal si několik velmi podařených zákroků. Držel prostějovské akcie nahoře až do samého závěru první půle, o němž také promluvil v pozápasovém rozhovoru.

více :::

FNL, 24. kolo: FK Ústí nad Labem - 1.SK Prostějov 3:0

23.04.2017 09:55 | Přestože jsme nastoupili v téměř identickém složení, jako ve středu proti Opavě, zdaleka tolik se nám herně v Ústí nad Labem nedařilo. V prudkém větru rozhodla o osudu utkání poslední minuta prvního poločasu a první branka domácích "do šatny".

více ::: foto :::

Střípky ze šatny: Aleš Rus

21.04.2017 23:22 | Oč větší euforie po vstřelené brance, která v současné sezóně nepřichází až tak často, o to větší pozápasové rozčarování přímo čišelo z obránce, původní profesí stopera, Aleše Ruse.

více :::

Střípky ze šatny: David Píchal

21.04.2017 23:19 | Vůdčí osobností naší ofenzivy byl proti Opavě benjamínek David Píchal. Jeho zrychlení dostávalo soupeřovu obranu do úzkých, sám se objevil ve třech výborných příležitostech, do střelecké listiny se ale nezapsal.

více :::

Petar Aleksijević po zápase s Opavou

21.04.2017 23:15 | Hodně nezvyklou taktiku zvolil trenér Petar Aleksijević do zápasu proti Opavě. Jak ale bývá zvykem u mistrů strategie, sázka na "rychlíky" Píchala s Hladíkem mu vyšla.