Národní fotbalová ligaFAČR
FNL: 1.SK Prostějov - MFK Vítkovice...neděle 28.5., 15:00 hod. :::

Střípky ze šatny: Matěj Hýbl

07.05.2017 20:22 | Po nějaké době se opět postavil na levého beka. Matěj Hýbl chvíli léčil potíže s achilovkou, ale zápas proti soupeři zvučného jména si náležitě vychutnal. Stejně jako jeho spoluhráči podali všichni týmový výkon, kterému chyběl pouze příznivější výsledek.

více :::

FNL, 26. kolo: 1.SK Prostějov - SK Dynamo České Budějovice 0:3

06.05.2017 20:42 | S favorizovanými Českými Budějovicemi jsme sehráli herně vyrovnané utkání, přestože sestava byla kvůli různým důvodům hodně improvizovaná. Rozhodující moment přišel před přestávkou, kdy po brejku a následně penaltě vstřelili hosté vedoucí branku.

více ::: foto :::

Čekají nás České Budějovice

05.05.2017 22:46 | Na náš stadion v sobotu zavítá další z klubů zvučných jmen. Soupeř bude na zápas jistě nažhaven, vždyť kvůli zdravotním problémům musel být odložen jejich zápas 25. kola s Vlašimí.

více :::

Změna na postu hlavního trenéra

05.05.2017 20:13 | Vedení 1.SK Prostějov v průběhu uplynulého týdne reagovalo na neuspokojivé výsledky především venkovních zápasů, v nichž tým obdržel velké množství branek. Místo Miroslava Takáče je novým trenérem Radim Weisser.

více :::

Střípky ze šatny: Martin Sus

03.05.2017 21:49 | Téměř čtvrt roku se neobjevil na hřišti. Naposledy jej v sobotu 4. února odnášeli ze hřiště na nosítkách z přípraveného utkání ve slovenské Skalici, odkud putoval do brněnské nemocnice s pochroumanými žebry. I když poněkud předčasně, stal se pro trenéry jedinou možnou alternativou na vyztužení obrany po pětigólovém přídělu v prvním poločase.

více :::

FNL, 25. kolo: FK Pardubice - 1.SK Prostějov 5:0

29.04.2017 18:11 | Totální zmar předvedli naši fotbalisté na hřišti jediného týmu, který na podzim doma porazili. V Pardubicích prohrávali po vlastních chybách po deseti minutách už 0:3 a soupeřovu branku v celém zápase prakticky neohrozili.