Přípravné utkání

1. SK Prostějov WU15 - ABC Braník WU15 1:2 (0:0)

Branky: Mikulová

Sestava: Stará - Sklenářová (Hýblová), Filipová, Kalouskova, Kalabisova (Nováková) ,Hladíková (Burešová) ,Lhotova, Mikulová, Václavková Koudelkova, (Růžičková), Langrova (Všetickova)

V prvním venkovním přípravném utkání se prostějovská děvčata střetla s pražským klubem, jenž je “farmou” pro dívčí Slavii Praha.

Utkání bylo velice vyrovnané, kde většinu útočných akcí přerušila nepřesnost ve finální fázi u obou týmů. V dalších minutách se hráčkám Prostějova povedlo několik úspěšných rychlých protiútoků. Hned v několika vyložených šancích se objevily hráčky Langrova, Lhotová a Všeticková, ale díky skvělým zákrokům domácí golmanky a ne příliš ideálnímu řešení v zakončení byl stav stále 0:0.

Po několika střídáních a individuálních chybách v druhém poločase jsme 2x inkasovali a stav byl 2:0.

V závěru si prostějovské holky vytvořili několik šanci z brejkových situací a jednu z nich zakončila klidným a pohotovým zakončením skvěle hrající Mikulová.

Holkám děkujeme za odvedenou práci. Do hry se dostaly všechny hráčky s adekvátní minutáží a utkání tak splnilo účel přípravy.