Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovLokomotiva Brno H.H.
3:8(1 : 4)
so 4. 11. 2023 17:00 @ Olympijská ul.-tráva, 1.liga mladších žákyň Morava, 11. kolo

WU13: 1. SK Prostějov - Lokomotiva Brno H. H.

1. Liga mladších žákyň Morava

1. SK Prostějov – Lokomotiva Brno H.H. 3:8 (1:4)

Branky: Kalábová A., Koudelková, Havlíčková

Sestava: Nováková B. (G), Mlčochová, Burešová, Koudelková, Hrabčáková (K), Ficová, Kalábová A., Kalábová K., Schupplerová, Lhotová, Šógorová, Kalabisová, Králová, Nováková L., Havlíčková, Gottwaldová, Skácelová, Všetičková.

Ročníkové týmy soupeřů, které tvoří ročník 2011 jsou již dobře sehrané a jasně dominují naší soutěži. Naším cílem je zapracovávat nová mladší děvčata s podporou ročníku 2011, která však do zápasu nastupují hned po odehraném utkání v kategorii WU15. Tento model nám přináší ne mnohdy výsledkové úspěchy, ale po stránce rozvoje hry jsou vždy vidět známky progresu celého týmu i individuálních výkonů práce s míčem, snaha o kombinační hru, bránění. Samotný zápas jsme bohužel nezachytili v počátku, kdy soupeř nakopávanými balóny vysílal brejky směrem k naší brance. I přes snahu o pokrytí těchto výpadů a založení kombinace při rozehře z naší strany, jsme několikrát inkasovali a do šaten nás doprovodilo skóre 1:4. Druhý poločas byl z naší strany již mnohem lepší a dařilo se nám výsledek korigovat. 20 minut před koncem utkání za stavu 3:5 jsme postupně do hry nasadili všechna děvčata, aby i ony měly možnost bojovat a sbírat další zkušenosti proti kvalitnímu soupeři za celkem nadějného vývoje utkání. Pouze další tři obdržené branky bereme jako naše vítězství. Hráčky prokázaliyvelkou vůli, zodpovědnost a bojovnost díky níž se nám podařilo několikrát ohrozit i branku soupeře. Čeká nás stále mnoho práce, které se nebojíme a v další části sezóny tyto „nelichotivé“ výsledky určitě napravíme.